|

O kroužku

Stručný přehled činnosti airsoft kroužku a airsoft klubu mládeže organizace 74.mpr

Jsme skupina  s dlouholetou zkušeností s prací v zájmových útvarech DDM Hradec Králové, pedagogické centrum BiHK a na Letních dětských táborech. Naši instruktoři jsou proškolení pedagogičtí pracovníci, kromně jiného pořádáme školní výlety, tábory, airsoft arenu a další. Již 10 rokem pro vás připravujeme airsoft kroužky. Letos budou kroužky probíhat ve 3 dnech od pondělka do středy


Během našich setkání si osvojí členové základní vojenské, branné návyky. naučí se bezpečnosti hry, základů přežití v divočině a reagování při krizových situacích. Klademe také důraz na praktickou první pomoc a soběstačnost a ústrojovou kázeň.

Uniforma:

Letos nově zavádíme jednotnou uniformu vz. 95 Kompletní uniformu pomůžeme zajistit nebo nabízíme její zapůjčení za příspěvek 500,- na školní rok.

Proč tato změna a proč vz.95 ? Jednoduchá otázka, ústrojová kázeň je další krok ke zvýšení kvality našeho klubu. Ověřili jsme si to již několikrát na našich akcích, vz.95 je dobře maskující, dostupný vzor který se dá sehnat za příznivou cenu používaný a nebo i nový navíc díky obchodu moRRisCZ je k dostání i v dětských verzích. Taktické doplňky nebudeme zatím nijak omezovat ale doporučujeme pořizovat vše ostatní v barvě coyote nebo oliva 

Vybavení:

Dále nabízíme hlavně nováčkům a začátečníkům zapůjčení airsoftové výbavy. Kompletní základní výbavu (AEG repliku airsoft zbraně, 3 zásobníky, plničku, výkonný moderní akumulátor a nabíječku, transportní pouzdro a ochranné brýle) zapůjčíme na celý rok za příspěvek 1000,- (příspěvek nezahrnuje případný servis a munici, vybavení má účastník svěřené do péče a odpovídá za něj, vratná záloha ve 3000,- bude uložena v našem klubu a bude zní hrazeno případné poškození či ztráta).

V minulích letech byl vždy problém s půjčováním erárního vybavení jsme nuceni to regulovat neboť jenom členské příspěvky na to nestačí. V prvních měcísích září,říjen, listopad bude vybavení v omezené míře k zaůjčení zdarma pro všechny. Zvláště pro nováčky nabízíme pak tedy možnost mít k dispozici vlastní zapůjčené vybavení pro zbytek roku a případné akce mimo dobu kroužku.

Členské příspěvky jsou 1500,- a platí pro celý školní rok.

 

velitel František Chmelík "Clooster"

tel.:739 670 256

email:74.mpr@centrum.cz

 

Ukázky činnosti a náplně kroužků

Výcvikové a tréninkové hry

 

Instruktážní školení ochrany VIP osoby

 

Instruktážní školení ochrany VIP osoby

 

Instruktážní školení ochrany VIP osoby

 

Nácvik střeleckých dovedností

 

Fyzická příprava

 

Trénink ovládání zbraně za pohybu

 

Instruktáž techniky střelby z dlouhé zbraně

 

Zahájení a nástup při každé schůzce kroužku

 

Bojové a taktické formace

 

Pořadová příprava

 

Hraní airsoftových scénářových her

 

Práce zkušených odstřelovačů

 

A o prázdninách airsoftové tábory a kempy

 

Vzpomínky na airsoftové prázdniny na kempu v Milovicích

Oragnizované akce

Akce pro firmy a školy

Sponzor stránek